Return to site

MEZINÁRODNÍ TURNAJE PYRF A OLYMP SEVENS

V přestávce podzimní části OPČ jsme se zůčastnili dvou mezinárodní turnajů a to Prague Youth Rugby Festival a Olymp Sevens.

Tým U8 hrál na Pragovce a skončil na 7. místě z 12 účastníků. Pro "osmičky" je to z podzimu vše, těšíme se do Itálie a na zimní halové turnaje, kde bychom chtěli hrát s dvěma klučičími a jedním holčičím týmem.

"Dvanáctky" měly svůj turnaj v Petrovicích a vybojovali 15. místo z 24 účastníků. Poslední venkovní turnaj čeká U10-12 4. listopadu a poté stejně jako osmi zájezd do severní Itálie. Tam čeká přípravky třeba společný trénink s veronskými týmy, turnaj v Brescii, ale také shlédnutí zápasu Itálie - Austrálie. Těšíme se moc!!

Ten samý den jako PYRF proběhl na Olympu 1. ročník turnaje Olymp Sevens, kde se náš společený tým Babice/Přelouč rozdělil do dvou sedmičkových týmů. Byly z toho nakonec stříbrná a bronzová medaile a kluci i trenéři zářili nadšením. 4. listopadu je poslední podzimní kolo soutěže 15s s Mariánskými horami a poté opět odjezd od Itálie, kde se U14 utkají postupně s Valpolicellou a Veronou.

Rugby zdar!

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OK