Return to site

NOVÁ SEZÓNA KLEPE NA DVEŘE

Sezóna 2018/19 už doslova klepe na dveře, vždyť tréninky začínají už 20.8.

Tady jsou základní informace, co nás čeká a nemine..

Tréninky i turnaje jsou už rozepsány v aplikaci Sportlyzer, takže je ideálně máte už ve svém telefonu. Pokud Sportlyzer ještě nepoužíváte, zkuste začít ;) … https://www.rugbybabice.cz/pro-novacky#3 

Jinak sledujte rozpis na našich stránkách https://www.rugbybabice.cz/sportovni-kalendar, kde budeme i všechny ostatní informace aktualizovat v průběhu tohoto měsíce.

Pokud máte jakékoli další dotazy, směřujte je na david@rugbybabice.cz, tel. 604 267 119 nebo na “kontaktního” trenéra vaší kategorie viz. níže.

ODSTOUPENÍ SPORTOVNÍHO ŘEDITELE

Klub by rád tímto vyjádřil poděkování Josefu Bláhovi za práci, kterou v uplynulém roce v pozici sportovního ředitele vykonal. Je bez debat, že svojí nezměrnou energií posunul klub opět o další stupínek dál. Klub chce i nadále pokračovat v jím nastaveném směru multisportovní sedmičkové mládežnické akademie.

Pozice sportovního ředitele zůstane zatím neobsazena a klub bude hledat nového vhodného kandidáta. Jeho kompetence přebírá jak výkonný ředitel, tak nově šéftrenér a také částečně trenéři jednotlivých kategorií.

TERMÍNY PODZIMNÍCH TRÉNINKŮ

Tréninky začínají 20.8. a v předsezóně, tedy do začátku září, budou probíhat na babickém a březkém hřišti. Areál Open Gate začneme využívat opět až od začátku školního roku.

Tréninky budou vždy detailně rozepsané ve Sportlyzeru a na stránkách https://www.rugbybabice.cz/sportovni-kalendar, ale tady je základní schéma..

TRENÉŘI

Zde jsou uvedeni trenéři jednotlivých kategorií. Ty budou podle potřeby alternovat i u dalších kategorií.

U4-U6

Zuzana Janovská (zuzana.janovska@post.cz, 604 212 614)

Tereza Krajňáková

Tea Vulasová

Jana Růtová

Hana Kulhavá

U8

David Volenec (david@rugbybabice.cz, 604 267 119)

Pavel Čamrda

U10

Rupert Marks (marks@opengate.cz, 725 501 767)

Jan Fojtík

U12

Michal Šrogl (srogl@atlas.cz, 725 527 876)

Albert Froněk

Martin Ryvola

U14-U16 Boys

Jan Frydrych (frydrychauto@seznam.cz, 602 319 546)

Jan Vrkoč

U14 Girls

Josef Bláha (josef@rugbybabice.cz, 602 626 622)

Aneta Bláhová

Jaroslav Hájek

Atletika a kondice (od U10)

Renata Škodová

Jan Hobzík

Šéftrenér (napříč kategoriemi)

bude snad již brzy oznámen

POZICE ŠÉFTRENÉRA

Šéftrenér by měl nově fungovat napříč kategoriemi a dohlížet na jejich tréninky i zápasy. Klub je nyní ve fázi administrativních kroků vedoucích k tomu, aby nový šéftrenér mohl být brzy oznámen a nastoupit již během září. Spolupráci chceme vyzkoušet na jednu sezónu.

ROZPIS SOUTĚŽÍ

Zápasy a soutěže do konce roku 2018 jsou nyní v kalendáři na stránkách i v aplikaci Sportlyzer. V tomto kalendáři samozřejmě nastanou změny a proto ho buď pravidelně sledujte, nebo stáhněte do svých kalendářů tak, aby se mohl automaticky aktualizovat.

K rozpisu U14 BOYS připomínáme, že kluci hrají sedmičkovou i patnáctkovou soutěž (spolu s RC Přelouč) a rozdělovat se budou tak, aby hráč odehrál jen jedno utkání za víkend.

NOVÉ ŠATNY

Každého asi zajímá situace kolem nového zázemí. Takže… ŠATNY SE STAVĚT BUDOU. Otázkou jen zůstává, jestli to bude za dotační peníze, nebo z rozpočtu obce. To bohužel zatím ministerstvo udělující dotaci nedokázalo rozhodnout. Tak jako tak by ale stavba měla začít ještě na podzim tohoto roku.

PŘÍSPĚVKY

Výše příspěvků zůstává stejná jako loni (více zde https://www.rugbybabice.cz/pro-novacky#2)

Pro ty, co ještě nezaplatili na tento půlrok, připomínáme, že příspěvky musí být uhrazeny do začátku tréninků, tedy 20.8.2018.

Přejeme všem krásný zbytek léta a naviděnou v nové sezóně 2018/19

Ragby zdar!!

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OK