Return to site

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ

SPORTOVNÍHO AREÁLU BABICE

V SOBOTU 15.6.2019 OD 13. HOD.

Konečně jsme se dočkali a v sobotu 15.6. otvíráme Sportovní areál Babice. A tuhle událost si nemůžete nechat ujít !!!

Na hřišti stojí háčka, nové kabiny a klubovna, tribuna, střídačky, časomíra, zavlažování, dokončuje se multifunkční hřiště, přibylo parkovacích míst a byl vybudován základ budoucího osvětlení.

Stavba trvala sice o něco déle, než jsme čekali, ale i díky pomoci okolních vesnic Doubek a Březí jsme nemuseli téměř vůbec omezit fungování klubu. Velké díky Jardo a Dane!!

Díky také sportovnímu výboru ZO, který celou věc inicioval a nakonec i prosadil.

Díky Kubovi Gureckému a Michalu Kloubovi za studie areálu a Martinovi Vokáčovi za jejich realizaci.

A největší poděkování patří samozřejmě obci Babice, která je majitem areálu a která se také největší měrou podílí na financování projektu. Zbytek zafinancoval Středočeský kraj.

Ale především díky vám, členům klubu! Bez vás by tohle nikdy nevzniklo. A změna to, jak věříme, bude obrovská. Po osmi letech činnosti jsme se dočkali opravdu důstojného zázemí.

Takže to přijďte všichni pořádně oslavit!! A nezapomeňte na klubové oblečení, transparenty, bubny a řechtačky, ať jsme vidět i slyšet ;) Zahájení je ve 13. hodin a mimo jiné budete moci fandit domácímu týmu dívek U15 při jejich exhibičním utkání v olympijském ragby a týmu chlapců U14, kteří si na slavnostní otvíračku pozvali RC Slavia Praha.

Dále zde budou hudební vystoupení, ukázka hasičské techniky, fotbalové utkání mezi týmy Real Top Praha a Sokol Babice, občerstvení atd.

Těšíme se na vás 15.6. !!

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OK