Return to site

BABIČTÍ BULDOCI A BULDOČICE MÍŘÍ NA BRNO

Do posledního místa zaplněný autobus BABICKÝCH BULDOKŮ A BULDOČIC míří tuto sobotu na zimní turnaj do kryté haly s umělou trávou v Brně. Všechny věkové kategorie, které v Babicích trénují tj. U6 až U14 změří své síly s moravskými kluby a týmem z jihu Čech ČESKÝMI BUDĚJOVICEMI.

Kategorii U6 čeká souboj s trpaslíky z DRAGONU BRNO. Naše U8 se utkají také s DRAGONEM BRNO a dalším brněnským klubem BRNO BYSTRC. Soupeři U10 budou DRAGON BRNO “A“, DRAGON BRNO “B“ a opět tým z BRNA BYSTRCE.

Nejpočetnější kategorií zúčastněných týmů bude U12, které se utkají ve dvou tříčlenných skupinách. Ve skupině A budou hrát DRAGON BRNO, RUGBY BABICE “A“ a BRNO BYSTRC “B“. Ve skupině B pak ČESKÉ BUDĚJOVICE, RUGBY BABICE “B“ a BRNO BYSTRC “A“.

Kategorie U14 už bude rozdělena na chlapecké týmy z DRAGONU BRNO, BRNA BYSTRCE, ČESKÝCH BUDĚJOVIC a našeho RUGBY BABICE a na ryze dívčí týmy z RUGBY BABICE, BRNA BYSTRCE a ZLÍNA.

„ Na tento turnaj se všichni moc těšíme. Nechceme přes dlouhou zimní tréninkovou přípravu zápasově zahálet a tak jsme k turnajům v pražských Zbuzanech přidali i zájezd za hranice Čech. Výsledky pro nás nejsou důležité, hlavním cílem tohoto zájezdu je konfrontace z jinými týmy, v tomto případě moravskými, které v Praze Zbuzanech nepotkáme.

Radost mám z toho, že se podařilo zorganizovat ryze dívčí skupinu v kategorii U14, což může být první vlaštovka k progresi dívčího ragby v ČR. Škoda, že to samé není z důvodu počtu dívek možné i v kategorii U12, ve které dají dohromady ryze dívčí tým pouze RUGBY BABICE, ale pevně věřím, že systematickou prací s dívkami na Moravě budeme mít soupeře v této kategorii i pro naše BULDOČICE.“, poznamenává k zájezdu Josef Bláha, sportovní ředitel RUGBY BABICE.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OK